Спеціальні потреби

Актуально

У Нью-Йорку одружилась перша одностатева пара

У Нью-Йорку одружилась перша одностатева пара

У штаті Нью-Йорк у неділю одружилося перше одностатеве подружжя. Таким чином Нью-Йорк став шостим у США штатом, який дозволив одружуватися геям. Церемонія розпису двох жінок, які живуть разом уже 10 років, відбулася біля Ніагарського водопаду.

За цим дійством спостерігали не лише родичі подружжя, але й пересічні туристи, які стали свідками першого у Нью-Йорку одруження геїв. Коли мер міста почав виголошувати слова: «Згідно зі законом штату Нью-Йорк» - присутня публіка почала голосно вигукувати слова підтримки і аплодувати.

Прихильники закону, що увійшов у дію в неділю, вважають великою перемогою прийняття відповідного закону в Нью-Йорку, адже це один з найбільш заселених штатів, в якому мешкає понад 19 мільйонів людей. Опоненти ж обіцяють зробити усе можливе для скасування документа. Обидві сторони мають прямо протилежні погляди щодо самої суті родинного союзу.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG