Спеціальні потреби

Столиці США одруження геїв принесло економічний бум


Легалізація одностатевих шлюбів у Вашингтоні стала доброю новиною не лише для геїв, але й для багатьох місцевих бізнесів. Оскільки закон діє у США лише у п’яти штатах, гомосексуальні пари з різних кутків країни вирішують одружитися в американській столиці. А це означає, що й організатори весіль, служби з обслуговування бенкетів та весільні крамниці матимуть більше клієнтів.

Лесбіянки Кук та Ґвен одними з перших узаконили свої відносини в день, коли одностатеві шлюби легалізували в американській столиці. Кук розповідає, що хоча була холодна і вітряна погода, панувала дуже радісна атмосфера. Навіть незнайомці щиро раділи і вітали пару.

З третрого березня, коли було легалізовано одностатеві шлюби у Вашингтоні, бюро реєстрації шлюбів завалене заявами. Ще сотні пар у списку очікування. Наплив охочих одружитися з різних куточків країни добра новина для місцевих бізнесів.

Згідно з інформацією журналу Forbes, весільна індустрія, річний обіг якої становить 70 мільярдів доларів, могла б отримати ще 16 мільярдів, якби одностатеві шлюби було легалізовано у всіх 50-ти штатах.

Ювелір Джонатан Мервіс вже отримує прибутки, створивши колекцію обручок для геїв.

«Сам факт, що ми маємо колекцію “спеціально для одностатевих пар” свідчить, що ми відкриті для всіх», - каже він.

Особливість одностатевих весіль бачать і компанії обслуговування бенкетів. Співвласниця такої компанії Ненсі Ґудмен каже, що часто це дуже гарні, елітні весілля, тому що пара рада, що нарешті змогла одружитися.

Однак флорист Стівен Робінс, який є гомосексуалістом, каже, що іноді все ж таки трапляються випадки упередженого ставлення до весіль геїв.

«Є люди, які все ще не хочуть сприймати це нормально. Але, думаю, що підприємці розуміють, що наші гроші нічим не гірші від грошей інших, і ми теж хочемо їх витратити».

Однак, більшість одностатевих пар каже, що йдеться не стільки про гроші, скільки про рівноправ’я.

І якщо одностатеві шлюби не легалізують у всіх 50-ти штатах, багатьом парам доведеться долати тисячі кілометрів, аби узаконити свої відносини там, де це дозволено.


Інше за темою

XS
SM
MD
LG