Спеціальні потреби

Цифри щодо зростання попиту - ознака оживлення глобальної економіки


Щойно оприлюднені економічні дані вказують на зростання попиту у багатьох частинах світу, що є ознакою подальшого оживлення економіки.

Звіт Міністерства торгівлі США вказує на піднесення попиту на іноземні товари у березні і збільшення витрат споживачів цієї одної із найбільших економік світу.

Зріс попит на виготовлені у Сполучених Штатах товари, зокрема в азійських країнах, що починають одужувати. Проте експорт американських товарів зростає значно повільніше, ніж імпорт і тому обсяг торговельного дефіциту США підскочив у березніна на 2.5 %.

Окремі звіти вказують на економічне піднесення - у межах 0.2 відсотка - у 16 європейських країнах, що користуються валютою євро, впродовж перших 3 місяців цього року. Таке скромне зростання показників євро-зони вказує на деяке поліпшення у порівнянні з попереднім кварталом, попри економічні проблеми у Греції.

Серед інших ознак економічного оживлення у світі є збільшення попиту на автомобілі японського автовиробника «Ніссан», зокрема у Китаї, та піднесення цін на мідь. Міжнародна служба фінансової інформації Блюмберґ вважає, що із поліпшення економічного розвитку попит на цей метал дедалі зростатиме.

XS
SM
MD
LG