Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

Мешканці містечка Пічтрі-Ситі пересіли на гольфмобілі

  • Голос Америки

Мешканці містечка Пічтрі-Ситі пересіли на гольфмобілі

У відповідь на постійне зростання цін на пальне тридцять чотири тисячі мешканців містечка Пічтрі-Сіті, що у штаті Джорджія, дружно пересіли на економні електромобілі, якими зазвичай пересуваються ігровими полями гравці в гольф. До масової економії все було готове – у містечку більше 144 кілометрів спеціальних шляхів призначених для пересування на цих мікроавтомобілях. Тепер мешканці міста відвозять дітей до школи і їздять за покупками, виключно на гольфмобілях.

Мешканців Пічтрі більше не турбує зростання вартості пального. Виробник мікромашин, які полюбились у місті, компанія GEM, стверджує, що вартість кілометра для водіїв гольфмобілів – обходиться всього в цент.

Новоприбульці міста одразу ж помічають його особливість і відмовляються від неекономних авто. Колишній професійний футболіст Метт Стінчкомб пригадує свої перші враження у місті.

«Перші два роки ми жили в місті постійно, і не мали свого гольфмобіля. На нас дивились як на божевільних. В інших містах, власник електромобіля – це виключення з правил. Тут навпаки, всі дивуються як можна використовувати величезне авто, а не економний карт», – розповідає Метт.

Вартість мобіля стартує від 2 тисяч доларів. Деякі моделі можуть розганятись до 40 кілометрів на годину.

«В цьому місті мати гольфмобіль дуже зручно. На ньому я їжджу за покупками, до ресторану та забираю дітей зі школи», – говорить мешканка міста Ґрейс Паркер.

Навіть повільний мікромобіль – рухається містечком дуже швидко, бо використовує спеціальні шляхи, а не звичайні дороги, рух на яких часто ускладнений пробками. Окрім того цими авто можуть керувати підлітки. Тож на паркувальному майданчику поблизу школи – повно гольфмобілів. Як люблять говорити мешканці Пічтрі-Сіті, використання електромобілів не лише заощаджує їм гроші, але і береже природу.XS
SM
MD
LG