Спеціальні потреби

Трамп запропонував федерального суддю Ніла Ґорсача на посаду судді Верховного суду


Ніл Ґорсач

Президент Дональд Трамп запропонував федерального суддю зі штату Колорадо Ніла Ґорсача на посаду в Колегії Верховного суду на місце Антоніна Скалії, який помер у лютому минулого року.

Трамп повідомив про свій вибір у вівторок ввечері під час телевізійної події у Білому домі. Він представив Ґорсача як такого суддю, який «дуже потрібен країні» та підкреслив, що його кваліфікації не викликають сумнівів.

У Ґорсача «надзвичайний інтелект, непорівняльна юридична освіта та відданість тлумаченню Конституції відповідно до її тексту», сказав Трамп.

Сенат США мусить схвалити кандидатуру Ґорсача на суддю Верховного суду. В середу він зустрічається з законодавцями на Капітолійському пагорбі.

Прес-секретар Білого дому Шон Спайсер заявив, що адміністрація також планує ряд брифінгів для членів Конгресу на тему кандидата.

Республіканці мають більшість у Сенаті рахунком 52-48. Високопоставлений сенатор-демократ Чак Шумер заявив, що в нього є «серйозні сумніви» про Ґорсача і що його партія наполягатиме, щоб будь-який кандидат до Верховного суду отримав 60 голосів, щоб бути схваленим.

Дивіться також: Реакція громадськості та іноземних політиків на указ президента Трампа, що обмежує в'їзд у країну громадянам семи країн

XS
SM
MD
LG