Спеціальні потреби

Для отримання допомоги Греція мусить скоротити витрати


Прем’єр-міністр Греції Георгіос Папандреу

Міністри фінансів країн єврозони заявили, що Греція мусить провести суворі економічні реформи перед тим, як отримати наступний транш допомоги на суму 17 мільярдів доларів від Європейського Союзу та Міжнародного валютного фонду.

Переговори в справі наступного траншу допомоги на загальну суму 160 мільярдів доларів закінчилися в понеділок уранці в Люксембурзі після того, як міністри не змогли схвалити чергового траншу допомоги.

Проте міністри 17 країн єврозони привітали те, що вони назвали «неофіційно добровільною» відмовою кредиторів від того, щоб вимагати від Греції відшкодування за облігації.

Міністри фінансів семи найбагатших країн мали в неділю екстрені телефонні розмови на тему способів допомоги Греції, щоб уникнути ще серйозніших проблем.

Прем’єр-міністр Греції Георгіос Папандреу закликав парламент країни швидко схвалити пакет скорочень витрат і підвищення податків. Він остеріг, що країні загрожує банкрутство, якщо не буде виконано умов для отримання на початку наступного місяця чергової фінансової допомоги.

XS
SM
MD
LG