Спеціальні потреби

Гвінея очікує результатів другого туру виборів президента


Президентські вибори у Гвінеї.

У Гвінейській республіці на заході Африки населення із нетерпінням очікує результатів другого туру президентських виборів.

Гвінейські лідери та обидва кандидати в президенти закликають народ до спокою у час коли електоральна комісія країни підраховує бюлетені.

Попередніх результатів голосування очікують у середу, хоч цей реченець не певний з огляду на затримку з доставкою бюлетенів із виборчих дільниць у віддалених районах.

Гадають, що колишній прем’єр-міністр Гвінеї Селла Дален Діалло, який у першому раунді виборів здобув 44 % голосів, переможе опозиційного лідера Альфа Конде.

Недільні вибори в Гвінеї пройшли мирно, але багатьох гвінейців непокоїть можливість спалаху насильству із оголошенням імені переможця у виборах.

Виборча кампанія у Гвінеї була затьмарена етнічним напруженням, що спричинилось до вуличних сутичок. Селла Дален Діалло належить до гвінейської найбільшої етнічної групи фулані, а Альфа Конде до меншої народності – малінке.

Президентські вибори у Гвінеї мають на меті повернути країну до цивільного урядування після десятиліть диктатури і дворічного правління військової хунти.

Відео - найголовніше

Як пройшов візит Ентоні Блінкена до Києва? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:14 0:00
XS
SM
MD
LG