Спеціальні потреби

Президент Гаїті закликає до припинення насильств


Президент Гаїті закликає до припинення насильств

Президент Гаїті Рене Пріваль та представники міжнародних добродійних організацій закликають до негайного припинення насильницьких демонстрацій в країні, пов’язаних із епідемією холери. Вони кажуть, що такі дії підривають зусилля для боротьби з цією недугою.

Координатор ООН з гуманітарних справ Нігель Фішер закликав усіх хто причетний до демонстрацій негайно припинити протести, щоб дати можливість гаїтянським і міжнародним партнерам продовжувати рятувати життя людей.

Він каже, що через насильства були стримані дві повітряні постачі і що заворушення перешкаджають досталенню хворих до лікарень та проекти очищення питної води і підготовки медичного персоналу. Фішер також засудив напад на склад Світової продовольчої програми ООН і розкрадання та спалювання харчових припасів.

Насильницькі протести в Гаїті між демонстрантами і військами ООН, в результаті яких загинуло 2 людей, спалахнули в понеділок. Розлючені демонстранти звинувачували миротворців ООН з Непалу у тому, що вони занесли захворювання, що передається через воду, в цю країну Карибського регіону

За повідомленням представників органів охорони здоров’я, станом на 14 листопада від захворювання на холеру в Гаїті померло1 034 осіб, а від часу перших повідомлень про спалах епідемії наприкінці минулого місяця там було госпіталізовано понад 16 700 людей.

XS
SM
MD
LG