Спеціальні потреби

Германа Кейна звинуватили у сексуальному домаганні четверо жінок


Республіканець Герман Кейн

Четверта жінка звинуватила претендента у президенти від Республіканської партії Германа Кейна у сексуальних домаганнях. Під час прес-конференції у Нью-Йорку Шерон Бялек заявила, що інцидент трапився в 1990-их роках, коли Герман Кейн очолював Національну ресторанну асоціацію. Жінка звернулася до нього з проханням про допомогу знайти роботу, а у відповідь отримала непристойну пропозицію сексуального характеру.

Шерон Бялек перша з усіх жінок, які висунули Кейну звинувачення в сексуальних домаганнях, висловила свою позицію публічно. Інші жінки або відмовилися оприлюднювати свої імена, або були зв’язані контрактом про нерозголошення обставин тих подій. Усі заявлені порушення трапилися у 90-их роках.

Кейн, визнав факт існування проти нього скарг про сексуальні домагання, але заявляє, що усі перевірки визнали його невинним. Сам він відкидає, що робив щось протизаконне.

Сексуальні скандали навколо кандидатури Германа Кейна розгорілися коли останній став лідером серед інших республіканців на посаду єдиного кандидатаув президенти від партії. Президентські вибори у США заплановані на листопад 2012-го року. А перші праймериз пройдуть у штаті Айова вже 3 січня.

XS
SM
MD
LG