Спеціальні потреби

Олланд приїде до США на переговори з Обамою


Франсуа Олланд і Джон Керрі

Президент Франції Франсуа Олланд наступного тижня приїде до Вашингтона, щоб зустрітися з президентом США Бараком Обамою і обговорити з ним боротьбу з тероризмом.

Про це повідомив у вівторок державний секретар США Джон Керрі.

Керрі також заявив, що «Ісламська держава» втрачає територію на Близькому Сході, і що підтримувана Заходом коаліція домагається успіхів у боротьбі з цим угрупованням.

«Рівень співпраці як ніколи високий, - сказав він. - Ми погодилися збільшити обсяг обміну інформацією, і я переконаний, що в найближчі тижні «Даеш» (арабська назва «Ісламської держави» - ред.) відчує на собі посилений тиск. Вони відчувають це сьогодні, вони відчули це вчора і за останні тижні. У нас з'явилося більше території. У «Даеш» стало менше території».

Керрі зробив цю заяву в Парижі після зустрічі з Олландом.

Тим часом Франція посилила повітряні удари в Сирії на тлі терактів в столиці минулої п'ятниці, відповідальність за які взяло екстремістське угруповання «Ісламська держава».

Держсекретар підкреслив, що відносини між Сполученими Штатами і Францією ніколи не були міцнішими, ніж зараз, і висловив упевненість, що спільна боротьба проти тероризму буде успішною.

«Ми покінчимо з прокляттям «Даеш», - запевнив він.

Дивіться також: Обама хоче і далі "стримувати" ІДІЛ, хоча еліта США закликає знищити терористів

XS
SM
MD
LG