Спеціальні потреби

Пожертвами кількох добродіїв врятовано голлівудський знак


Днями багаторічна історія з легендарним голлівудським знаком, який у багатьох ототожнювався з американською мрією, отримала своє завершення. Земля під легендарними буквами була виставлена на продаж забудовниками. Утім, противники цієї ідеї виступили категорично проти і зробили все, щоб зберегти цей історичний знак.

Відомому бодибілдеру, який згодом став відомим актором, а потім ще й губернатором штату Каліфорнія Арнольду Шварценеґґеру, випала честь оголосити про збереження напису «Голлівуд». Він сказав, що цей знак довгий час символізував здійснення багатьох мрій. Тож тепер, завдяки значним приватним пожертвам, символ Голлівуда і земля навколо нього залишаться недоторканими.

Губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеґґер сказав:

«Напис “Голлівуд” й далі вітатиме акторів і всіх тих, хто приїжджатиме сюди протягом наступних поколіньЬ.

Напис «Голлівуд» був споруджений у 1932 році як надзвичайно великого розміру реклама голлівудських земель для забудови. Але зовсім скоро знак став символом самого Голлівуда і одним з найпопулярніших туристичних принад. Та з часом земля під знаком, яку викупили інвестори з Чикаго, була виставлена на продаж за 22 мільйони доларів. Саме тоді голлівудська еліта взялася за ідею збереження знаку і ландшафту навколо нього, почавши збирати кошти, аби викупити землю. До справи долучилися такі зірки, як Стівен Спілберґ і Том Генкс, як також засновник розважальної імперії «Плейбой» Г’ю Гефнер, який додав останніх 900 тисяч доларів, яких не вистачало до повної суми.

Саме це підкреслює Крис Баумгарт з Трасту знаку «Голлівуд»:

«Ті, хто пишаються цим знаком у всьому світі, висловлюють велику вдячність Г’ю Гефнеру».

Це вже не перший випадок, коли засновник «Плейбоя» береться зберегти відомий знак. 32 роки тому він взявся відновити знак і укріпити землю навколо нього. Він розповідає:

«Тоді знак «Голлівуд» просто розпадався на частини. Дві з трьох букв «О» (англійською мовою – Hollywood) були майже зруйновані. Тож у червні 1978 року я організував вечірку, завдяки якій зібрав необхідні кошти для реставрації».

Тоді це було нове народження знаку «Голлівуд», і тепер Г’ю Гефнер рятує його знову. Пожертви надсилали також кіномани не лише із США, але й з 15 інших країн. Кошти виділила і влада штату Каліфорнія.

Губернатор Арнольд Шварценеґґер підкреслює:

«Я зробив те, що повинен робити «Термінатор» – почав діяти!»

Тож тепер чималий шматок землі навколо знаку «Голлівуд» буде перетворений у громадський парк, а сама ця багаторічна історія отримала справжнє голлівудське закінчення.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG