Спеціальні потреби

Помер голлівудський актор Денніс Гоппер


На 74-му році обірвалося життя голлівудського актора Денніса Гоппера, відомого любителям кіно ролями у таких фільмах як «Апокаліпсис сьогодні», «Бунтівник без ідеалу» та «Безтурботний їздець». Гоппер помер від раку простати у своєму будинку в передмісті Лос-Анджелеса у Каліфорнії. Актора було двічі номіновано на Оскара і цього року йому було вручено зірку на алеї слави у Голлівуді.

Востаннє Денніс Гоппер з’явився перед публікою у березні, коли отримував нагороду на голлівудській алеї слави. Акторська кар’єра Гоппера почалася ще у 50-их. Роль у фільмі «Бунтівник без ідеалу» була однією із перших. Однак початком голлівудського успіху стала роль Гоппера у фільмі «Безтурботний їздець» у 1969-му.

Хоч у Голлівуді Гоппер легко справлявся із ризикованими і небезпечними ролями, боротьба з раком у реальному житті виявилась йому не під силу. На вручені нагороди актор важив менше 50-ти кілограмів.

Гоппера було номіновано на нагороду Оскар за роль у фільмі «Команда з Індіани». Визнання у світі кіно йому також принесла режисерська робота над стрічкою «Кольори».

Гоппер мав чотирьох дітей і перед своєю смертю йому довелося пережити розлучення із своєю п’ятою дружиною. За свою кар’єру актор знявся у понад 100 фільмах і був режисером восьми кінострічок. 

Інше за темою

XS
SM
MD
LG