Спеціальні потреби

Актуально

Угорщина висловила готовність доопрацювати спірний закон про ЗМІ

Віктор Орбан

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що його уряд готовий змінити спірний закон про ЗМІ, якщо, за оцінкою Єврокомісії, він суперечить принципам Європейського Союзу.

Угорщину, яка з 1 січня перебрала ротаційне головування в Євросоюзі, піддають гострій критиці європейські лідери, правозахисні організації і журналісти за нові обмеження, накладені нею на мас-медіа.

Виступаючи сьогодні у Будапешті президент Єврокомісії Жозе Мануель Бароззу привітав пропозицію Орбана змінити закон «у разі будуть проблеми з втіленням його у життя».

У четвер Європейська федерація журналістів направила листа до Баррозу з осторогою, що закон створить «шар самоцензури» і послабить демократичний процес в Угорщині.

Євросоюз розглядає закон, який поширює контроль угорського уряду над приватними ЗМІ і може змусити журналістів виявити свої джерела.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG