Спеціальні потреби

Актуально

У західній Угорщині оголошено надзвичайний стан

У західній Угорщині оголошено надзвичайний стан

Офіційні особи в західній Угорщині оголосили надзвичайний стан у вівторок, після того як внаслідок аварії на глиноземному заводі отруйні відходи затопили кілька населених пунктів. За даними, 3 людей загинуло і 120 осіб отримали поранення.

Надзвичайний стан охоплює 3 повіти біля заводу, на якому у понеділок стався вибух у резервуарі з червоним шламом. У повідомленнях зазначається, що із заводу, що розташований у місті Айка за 160 кілометрів на захід від Будапешта, витекло до 700 тисяч кубометрів шламу.

Поліція розслідує обставини інциденту.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG