Спеціальні потреби

США "відчайдушно" потребують більше законних іммігрантів, - посадовець Білого дому


Мік Малвені

Адміністрація Трампа "відчайдушно" прагне залучити більше законних іммігрантів для того, щоб сприяти економічному зростанню. Про це заявив в.о. голови служби Білого дому Мік Мавлені, виступаючи на закритій конференції в Англії у четвер, пише "Глос Америки".

Нам не вистачає людей, щоб підтримувати економічне зростання, яке наша країна має протягом останніх чотирьох років. Нам потрібно більше іммігрантів
Мік Малвені

Першим про це повідомило видання The Washington Post, яке отримало аудіозапис виступу Малвені.

"Ми відчайдушно, відчайдушно потребуємо більше людей, - сказав Малвені. – Нам не вистачає людей, щоб підтримувати економічне зростання, яке наша країна має протягом останніх чотирьох років. Нам потрібно більше іммігрантів".

Малвені відзначив, що ці іммігранти мають надходити до країни "законним чином".

Він також сказав, що США хотіли б створити систему подібну до Канади та Австралії. "Ми зацікавлені в її розширенні", - сказав Малвені.

Підхід Малвені може суперечити точці зору деяких посадовців адміністрації Трампа. Так, радник Білого дому Стівен Міллер виступав за більш жорсткі правила імміграції до США, включаючи з більш жорсткими правилами для законних іммігрантів.

Трамп раніше говорив, що законні іммігранти відіграють важливу роль у тому, щоб американські компанії повертались до США.

"Я хочу, щоб люди прибували, бо нам потрібні люди, щоб працювали фабрики та заводи і компанії, що повертаються, - говорив Трамп минулого року. – Нам потрібні люди".

Незважаючи на ці слова, адміністрація обмежила законну та незаконну імміграцію. Державний департамент США скоротив видачу віз на 20%, а прикордонні служби посилили вимоги для шукачів притулку для тих, хто перетинає південний кордон США.

Дивіться також: ​Нові правила імміграції до США – все, що потрібно знати. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG