Спеціальні потреби

Актуально

Суд Індії обмежив свободу розміщення інформації в Інтернеті

Суд Індії обмежив свободу розміщення інформації в Інтернеті

Компанії Фейсбук та Ґуґл усунули зі своїх індійських сайтів інформацію, яку індійський суд визнав образливою. Правозахисники називають цей інцидент перевіркою на наявність у найбільшій у світі демократії он-лайн цензури.

Так, за вироком суду, разом з 19-ма іншими Інтернет-компаніями Фейсбук та Ґуґл повинні віднині блокувати на своїх індійських сайтах матеріали, які вважаються образливими для індуїстів, мусульман та християн.

Минулого року Індія прийняла закон про те, що Інтернет-компанії несуть відповідальність за те, яку інформацію розміщують на їх сайтах користувачі, і, у разі надходження скарги, повинні протягом 36 годин зняти пост, який вважається образливим.

Ряд компаній вже оскаржують у судовому порядку це рішення, стверджуючи, що вони не можуть нести відповідальності за дії користувачів на їх платформах. Індійські правозахисники виступили проти прийняття закону, втім, деякі політики стверджують, що публікація образливого матеріалу у соціально консервативній країні, яка має історію міжрелігійного тертя, представляє загрозу для громадськості.

Уряд у свою чергу стверджує, що метою прийняття закону не є спроба придушити свободу слова, гарантовану Конституцією Індії.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG