Спеціальні потреби

Актуально

В Індії зростає напруження перед рішенням суду щодо релігійного конфлікту

В Індії приведено до стану готовності десятки тисяч службовців охорони порядку, щоб запобігти спалаху міжконфесійного насильства, коли суд винесе рішення щодо суперечки між індусами і мусульманами в справі священного місяця на півночі країни.

У четвер суд у штаті Уттар-Прадеш має винести рішення про те, хто – індуси чи мусульмани – мають контролювати місце, де колись стояла мечеть у місті Айодхья. У 1992 році індуські екстремісти знищили мечеть із XVI століття, кажучи, що її було побудовано на руїнах індуської святині, що стояла на місці народження індуського божества.

Інцидент викликав всенаціональні заворушення, в результаті яких загинуло понад 2000 людей. В Уттар-Прадеш індійські органи влади розгорнули 190000 службовців , щоб запобігти ще одному спалаху насильства.

Сподіване рішення суду створює для Індії додаткову проблему безпеки в час, коли вона готується до відкриття у неділю в Делі Ігор Співдружності.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG