Спеціальні потреби

Гігант інвестиційного бізнесу відкриває світовий центр у Варшаві


Один з найбільших інвестиційних банків світу JP Morgan Chase відкриває новий світовий корпоративний центр в Варшаві. Він планує найняти більше 3 000 співробітників в столиці Польщі протягом трьох років, повідомляють ЗМІ.

Про це оголосив Стів Коген, управляючий директор JP Morgan Chase та віце-прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький у вівторок у Варшаві.

"JPMorgan обрав Варшаву для відкриття свого операційного центру", - твітує посольство Польщі в США.

Цей крок ілюструє привабливість Польщі для іноземних інвесторів, зумовлене потужним економічним зростанням, яке сягає 4 відсотків на рік, а також наявністю висококваліфікованої робочої сили, вартість якої все ще менше, ніж в Західній Європі, коментує Reuters.

Ще одним важливим фактором стало те, що світові бізнеси намагаються частково перенести свою діяльність з Британії до інших країн-членів Європейського Союзу через плани Великобританії покинути ЄС.

«Це – найбільший світовий банк, один з найбільш динамічних і він справді створить базу в Польщі, - сказав Моравецький в радіо інтерв’ю, повідомляє Financial Times, - це – величезний успіх. Це – як Мерседес сфери послуг».

Новий операційний центр, серед іншого, буде здійснювати управління ризиками та функції контролю для банку в Європі та Азії. Протягом останніх років, Польщі стала важливим центром, де більше 200 000 співробітників працюють в сфері фінансових послуг, повідомляє Financial Times.

Дивіться також: Як аналізують результати виборів у Німеччині і який вплив вони можуть мати на Україну?

Як аналізують результати виборів у Німеччині і який вплив вони можуть мати на Україну? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:38 0:00

Facebook Forum

Відео - найголовніше

Українці у Нью-Йорку помолилися за мир в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00
XS
SM
MD
LG