Спеціальні потреби

МОМ: цього року у Середземному морі загинуло майже три тисячі мігрантів


Мігранти на надувному човні в Середземному морі

За повідомленням Міжнародної організації з міграції, від початку цього року загинуло близько трьох тисяч мігрантів, які намагалися через Середземне море прибути до Європи.

Організація додала, що до числа 2977 загиблих мігрантів і біженців, які через море намагалися досягти європейських берегів, не включено щонайменше десяти тіл, які, як передбачається, будуть підняті з моря найближчими днями в час, коли до Калабрії має прибути ще одне судно.

Понад 800 мігрантів прибули вчора. Згідно з МОМ, цього року до Європи прибуло 242 179 мігрантів і біженців. Кількість мігрантів значно збільшилася до 22 липня 2015 року. Тоді зареєстровано 1906 смертей.

Міжнародна організація з міграції повторно заявляла про серйозність кризи, посилаючись на дані, які вклазують, що протягом останніх чотирьох місяців щодня гинуло пересічно 20 мігрантів.

Особи, які втікають від тероризму і громадянських конфліктів в Нігерії, Еритреї, Судані, Афганістані і Сирії, є серед тих, хто пішов на ризик подорожі через Середземне море. Більшість сирійських біженців прибули до Європи наземним шляхом через Туреччину і Грецію.

Дивіться також: Спільна мова з Росією, чи озброєння України "до останнього подиху"? Республіканці обирають

Спільна мова з Росією, чи озброєння України "до останнього подиху"? Республіканці обирають. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:44 0:00

XS
SM
MD
LG