Спеціальні потреби

Актуально

Поліція в Ірані посилює заходи безпеки

Президент Ірану Махмуд Ахмадінеджад.

Очевидці кажуть, що іранська поліція посилює свою присутність на вулицях столичного Тегерану після повідомлень уряду про скорочення субсидій.

Президент Махмуд Ахмадінеджад повідомив у суботу ввечері, що 19 грудня будуть зменшені субсидії на енергоносії і продовольчі товари.

Жорсткі заходи економії, впроваджувані Ахмадінеджадом, передбачають подорожчання цін на бензин у 4 рази – тобто до 40 центів за літр. Раніше, кожен водій мав право на 60 літрів бензину в місяць по ціні 10 центів за літр. За пальне поза межаими цього ліміту їм тепер доведеться платити 70 центів, у порівнянні із 40 центами, як це було за часів субсидування.

Три роки тому, коли Іран впровадив систему раціонування енергоносіїв, горіли деякі автозаправні станції, підпалені незадоволеними іранцями.

За повідомленням очевидців, поліція в Тегерані приведена в стан готовності в очікуванні неспокою.

Втім, повідомлень про будь-які арешти чи насильства з приводу скасування субсидій в Ірані поки що не має.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG