Спеціальні потреби

Актуально

Президент Обама зустрівся із Сарою Шоурд

Президент Барак Обама зустрівся із американкою Сарою Шоурд, яку Іран звільнив недавно з в’язниці, і матерями двох її друзів, які ще далі ув’язненні в Тегерані.

Білий дім повідомив, що президент хотів особисто привітати повернення Сари до Сполучених Штатів після понад однорічного позбавлення волі.

Барак Обама сказав Сарі Шоурд, її матері та матерям двох інших американців, які подорожуючи пішки випадково перетнули ірано-іракський кордон, що ця зустріч пройнята «гіркою радістю». Шон Бауер і Джаш Фаттал ще далі перебувають в іранській тюрмі.

Торік іранські прикордонники затримали трьох американців, які подорожували пішки і випадково перейшли через кордон з Іраку до Ірану.

На початку цього місяця уряд Ірану звільнив Сару Шоурд за умов сплати 500 тисяч доларів викупу. Сара сказала для Голосу Америки, що вона і її двоє друзів стали жертвами поганих обставин.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG