Спеціальні потреби

Іран підтвердив: американських громадян будуть судити


Затримані в Ірані американські громадяни: Шон Бауер (зліва), Джаш Фаттал (в центрі) і Сара Шроуд, яку звільнено минулого місяця.

Міністр у справах розвідки Ірану Гейдар Мослехі підтвердив, що над двома громадянами Сполучених Штатів, які були затримані торік при переході іраксько-іранського кордону, відбудеться судовий процес.

Він не назвав конкретної дати, але сказав іранським мас-медіа, що Шон Бауер і Джаш Фаттал будуть передані в руки правосуддя та що його канцелярія вже переслала юристам всі матеріали.

Іранський уряд звинувачує цих двох американських громадян у незаконному перетині іранського кордону зі сторони Іраку у шпигунських цілях на користь Сполучених Штатів.

Шон Бауер і Джаш Фаттал, а також подорожуюча з ними пішки Сара Шроуд, були затримані торік в Ірані. Минулого місяця Тегеран звільнив Шроуд, отримавши викуп в 500 тисяч доларів.

Держсекретар США Гілларі Клінтон сказала, що Вашингтон довідався, що суд над Бауером і Фатталом повинен відбутися 6 листопада. Вона закликала Іран звільнити ув’язнених америкацнів на гуманітарній основі, зазначивши, що взагалі нема «ніяких підстав» для того щоб їх судити.

XS
SM
MD
LG