Спеціальні потреби

МЗС Ірану: у закордонній і ядерній політиці не буде змін


Новий міністр закордонних справ Ірану Алі Акбар Салегі

Іран заявив, що після усунення з посади міністра закордонних справ Манучера Моттакі не буде змін у ядерній і закордонній політиці країни.

Представник Міністерства закордонних справ Ірану зробив таку заяву у вівторок, наступного дня після того, як президент Махмуд Ахмедінеджад усунув Моттакі і призначив на його місце голову ядерної програми країни Алі Акбара Салегі. Він виконуватиме обов’язки міністра закордонних справ.

Ахмедінеджад не подав причини свого рішення. Проте Іранське студентське агентство новин повідомило, що представник МЗС сказав, що такі зміни – це «природний феномен».

Моттакі у понеділок перебував з офіційним візитом у Сенегалі. Поки що не було його реакції на звільнення з посади. Також неясно, чи Салегі водночас займатиме обидві посади – міністра закордонних справ і голови ядерного агентства Ірану.

Повідомлення про це надійшло в час, коли Іран готується до запланованих на січень ядерних переговорів з представниками країн, що є постійними членами Ради Безпеки ООН, і Німеччиною. Це буде продовженням переговорів, які цього місяця відбулися в Женеві.

XS
SM
MD
LG