Спеціальні потреби

Іран готовий на поступки в обмін на пом’якшення санкцій


Міністр закордонних справ Ірану заявив, що Тегеран готовий продовжити переговори щодо своєї ядерної програми в обмін на пом'якшення санкцій. Іранський високопосадовець зазначив, що Іран відкритий для переговорів про відсотки рівня збагачення урану, втім додав, що його країна завжди буде відстоювати своє право на розробку ядерних технологій.

Таку заяву іранський посадовець зробив під час суботньої зустрічі з дипломатами з п'яти постійних країн-членів Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй (США, Великобританії, Китаю, Франції і Росії).

Тим часом інформагентства повідомляють, що міністр закордонних справ Данії заявив, що санкцій не буде послаблено до тих пір, поки Іран не виконає вимог щодо його ядерної програми. Данія є країною, яка на сьогодні головує у Європейському Союзі.

Під час саміту у Колумбії президент США Барак Обама наполягав на дипломатичному вирішенні суперечки щодо ядерних амбіцій Тегерана.

Міжнародний тиск на Іран зростає. Нові економічні санкції США і Європейського Союзу вступають в силу 1-го липня. Тим часом Ізраїль попередив, що може вдатися до військових дій проти Ірану, щоб зупинити, як він вважає, таємні розробки ядерної зброї у цій країні.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG