Спеціальні потреби

Актуально

Європейський Союз накладає нові санкції на Іран

Лідери Європейського Союзу погодились накласти нові санкції на Іран. Тим самим вони приєдналися до рішення Сполучених Штатів і ООН чинити додатковий тиск на Тегеран з приводу його ядерної програми.

Схвалене у четвер рішення ЄС включає заборону на нові інвестиції, технічну допомогу та передачу технології головному нафтовому і газовому сектору Ірану.

Метою санкцій є чинити значний фінансовий тиск на Іран, який має одні з найбільших у світі родовищ природного газу.

Ці заходи збігаються з ширшими санкціями з боку Сполучених Штатів. Їх було прийнято після минулотижневого рішення Ради Безпеки ООН накласти додаткові санкції на Тегеран.

Західні країни запідозрюють Іран у тому, що його ядерна програма служить виготовленню ядерної зброї. Проте Іран твердить, що вона лише мирного призначення.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG