Спеціальні потреби

Іран заявив, що його ядерна діяльність не підлягатиме переговорам


Кетрин Ештон і Саїд Джалілі

Голова іранської делегації на ядерних переговорах Саїд Джалілі заявив, що на черговому раунді розмов, запланованому у Туреччині, його країна не має наміру обговорювати питання її права на ядерну діяльність.

Джалілі сказав, що Іран і провідні країни світу лише погодилися провести переговори в Стамбулі на основі принципу співпраці у пошуках «спільної мови».

Таку заяву Джалілі зробив на спільній прес-конференції сьогодні після завершення дводенних розмов у Женеві з повноваженим ЄС з питань безпеки і зовнішньої політики Кетрин Ештон та представниками п’ятьох постійних членів Ради безпеки ООН і Німеччини.

Раніше, Ештон заявила, що заплановані на кінець січня переговори торкатимуться «основних занепокоєнь» міжнародної «шістки» щодо ядерних амбіцій Ірану. Вона також схарактеризували переговори у Женеві як «детальні і змістовні».

Джалілі заявив, що провідні країни світу переконалися, що проголошені ООН проти Ірану санкції не завдали шкоди його економіці. Західні країни твердять, що санкції шкодять Ірану.

Відео

Інтерв'ю із Оленою Шуляк. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:31 0:00
XS
SM
MD
LG