Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

Сенат США поки що не голосуватиме в справі нових санкцій проти Ірану

  • Голос Америки

Барак Обама
Впливовий сенатор США Роберт Коркер повідомив, що Конгрес не голосуватиме у справі будь-яких нових економічних санкцій проти Ірану в період продовження міжнародних переговорів, скерованих на приборкання ядерних програм Тегерана.

У розмові з журналістами після зустрічі у Білому домі з президентом Обамою, Коркер заявив, що жодного голосування в справі нового законодавства не буде до грудня.

У вівторок Барак Обама провів зустріч у Білому домі з лідерами Сенату США, а також з головами-демократами і найбільш впливовими членами Сенатських комітетів з банківської діяльності, закордонних справ, збройних сил і розвідки. Він просив їх почекати з проголошенням нових санкцій проти Ірану, щоб дати міжнародним переговорам можливість досягти позитивних результатів.

У ході зустрічі президент ознайомив сенаторів з поступом на переговорах між Іраном та країнами «шістки», які відновляться у середу в Женеві.
XS
SM
MD
LG