Спеціальні потреби

Актуально

Тегеран нарікає: в Європі не хочуть заправляти іранські літаки

Тегеран нарікає: в Європі не хочуть заправляти іранські літаки

Іран каже, що деякі іноземні компанії відмовляються поповнювати пальним іранські літаки в європейських аеропортах, з огляду на міжнародні санкції накладені на Тегеран.

За словами речника Міністерства закордонних справ Ірану, деякі західні компанії «на жаль» вдалися до «недоречних» заходів. Він каже, що Іран радить урядам країн, яким належать ці компанії, не дотримуватись санкцій Ради Безпеки Об’єднаних Націй, які він назвав «нелегальними».

На Іран накладено чотири рази санкції ООН за відмову припинити програму збагачення урану, яка, за твердженням Тегерану, спрямована лише на мирні цілі.

Європейський Союз та уряди кількох інших країн також застосували проти Ірану власні каральні заходи.

Тим часом Китай заперечив повідомлення, що уряд дозволив деяким китайським компаніям допомагати Іранові у виготовленні ядерної зброї. Речник Міністерства закордонних справ Китаю сказав репортерам, що китайський уряд впроваджує санкції проти Тегерану і додав, що КНР виконує свої міжнародні зобов’язання.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG