Спеціальні потреби

Вибухи у Багдаді спричинили смерть щонайменше 22 людей


Мешканці Багдада збираються біля знищених вибухами автомобілів

У результаті двох окремих вибухів замінованих автомобілів у столиці Іраку Багдаді у четвер вранці загинули щонайменше 22 особи.

Один вибух стався на комерційній вулиці у східному районі столиці, де загинуло 15 цивільних і 35 отримали поранення. Другий вибух стався на автобусній зупинці неподалік найбільшої військової бази в країні на північ від Багдада. Загинуло щонайменше 12 людей і 28 отримали поранення.

Відповідальність за майже всі самогубні атаки в Багдаді протягом останніх місяців взяло на себе угруповання «Ісламська держава». Проте за вибухи в четвер дотепер ніхто не взяв на себе відповідальності.

Атаки в столиці Іраку не зменшилися, як багато людей на це розраховували, незважаючи на наступальну операцію іракських військ проти «Ісламської держави» у Фаллуджі, заявив у середу військовий представник.

Іракські війська вже кілька тижнів ведуть боротьбу з бойовиками ІДІЛ, намагаючись звільнити місто від бойовиків, які захопили його у січні 2014 року. Поки що урядові війська оточили місто з трьох сторін. З четвертої сторони місто межує із західним берегом річки Євфрат.

Правозахисна організація Human Rights Watch закликала іракський уряд провести слідство в справі повідомлень про порушення збройними силами прав цивільних під час операції звільнення Фаллуджі.

Сотні людей у лікарні в Фаллуджі твердять, що з ними невідповідно поводилися збройні сили.

Дивіться також: Рівні права для ЛГБТ насправді корисні для родин та суспільства - коментар представника HRC

XS
SM
MD
LG