Спеціальні потреби

Теракти в Іраку: 29 загиблих


Кіркук
У середу, внаслідок низки вибухів у Багдаді та в північному Іраку загинуло щонайменше 29 людей. Це найкривавіший цього року день у країні, де дедалі посилюється напруження, розпалюване сектантським конфліктом.

У Кіркуку, нападник-смертник висадив в повітря заміновану автомашину біля офісу Демократичної партії Курдистану. Внаслідок вибуху загинуло щонайменше 15 людей і понад 100 було поранено. Інша бомба вибухнула поблизу будівлі.

Кіркук, що на півночі Іраку, знаходиться в центрі територіальної суперечки між Багдадом та урядом автономного району Курдистан.

У містечку Туз-Хумато троє людей загинуло від вибуху біля офісу іншої курдської політичної партії.

У Багдаді, у результаті трьох окремих терактів загинуло шестеро осіб. Надходять повідомлення про вибухи у Баїджі, Гавіджі та Тікріті, де ще троє людей загинуло і семеро отримало поранення.

Поки що ніхто не взяв на себе відповідальності за вибухи, які прогриміли в той час, як сотні людей зібралися в місті Фаллуджа на заході Іраку для участі в похоронах сунітського законодавця Айфана Садун ель-Есаві, який загинув у вівторок від рук нападника-смертника.

Ель-Есаві, член підтримуваного сунітами блоку Іракія, був одним з провідних основоположників групи сунітських племінних формувань, що в 2006 році приєдналися до американських військ у боротьбі з угрупованням аль-Кайда.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG