Спеціальні потреби

Теракти в Іраку: 29 загиблих


Người đến viếng Andrei Mironov, 60 tuổi, thiệt mạng cùng với nhiếp ảnh gia người Italia Andrea Rocchelli giữa chiến sự ở miền đông Ukraine, tại lễ tưởng niệm ở Moscow. Một trong những tù nhân chính trị cuối cùng bị giam giữ trong thời Xô Viết, ông Mironov dành phần còn lại của đời mình để phơi bày những vụ vi phạm nhân quyền.
У середу, внаслідок низки вибухів у Багдаді та в північному Іраку загинуло щонайменше 29 людей. Це найкривавіший цього року день у країні, де дедалі посилюється напруження, розпалюване сектантським конфліктом.

У Кіркуку, нападник-смертник висадив в повітря заміновану автомашину біля офісу Демократичної партії Курдистану. Внаслідок вибуху загинуло щонайменше 15 людей і понад 100 було поранено. Інша бомба вибухнула поблизу будівлі.

Кіркук, що на півночі Іраку, знаходиться в центрі територіальної суперечки між Багдадом та урядом автономного району Курдистан.

У містечку Туз-Хумато троє людей загинуло від вибуху біля офісу іншої курдської політичної партії.

У Багдаді, у результаті трьох окремих терактів загинуло шестеро осіб. Надходять повідомлення про вибухи у Баїджі, Гавіджі та Тікріті, де ще троє людей загинуло і семеро отримало поранення.

Поки що ніхто не взяв на себе відповідальності за вибухи, які прогриміли в той час, як сотні людей зібралися в місті Фаллуджа на заході Іраку для участі в похоронах сунітського законодавця Айфана Садун ель-Есаві, який загинув у вівторок від рук нападника-смертника.

Ель-Есаві, член підтримуваного сунітами блоку Іракія, був одним з провідних основоположників групи сунітських племінних формувань, що в 2006 році приєдналися до американських військ у боротьбі з угрупованням аль-Кайда.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG