Спеціальні потреби

Від ударів коаліції по НПЗ в Сирії загинуло 30 осіб


Сирійські активісти заявляють, що в результаті недільних повітряних ударів міжнародної коаліції на чолі з США по нафтопереробному заводу на півночі Сирії вбито 30 осіб.

Британська правозахисна організація Syrian Observatory for Human Rights, яка використовує мережу джерел в Сирії для моніторингу випадків насильства, повідомила, що завод перебував під контролем угруповання «Ісламська держава», і що серед жертв були як бойовики, так і робітники.

За даними Міністерства оборони США, міжнародна коаліція, яка підтримує спроби іракської армії повернути контроль над територіями, захопленими бойовиками «Ісламської держави», здійснила понад 2 300 повітряних ударів в Іраку і Сирії з серпня минулого року.

Ці удари включали недавні спроби відповісти на прохання уряду Іраку допомогти захистити стародавні цінності країни, які бойовики почали знищувати останнім часом.

Генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун у неділю оприлюднив заяву, в якій висловив обурення руйнуванням культурних цінностей, у тому числі руїни стародавнього міста Гатри, яке включене до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Пан Ґі Мун закликав міжнародне співтовариство допомогти зупинити подібні атаки і незаконну контрабанду культурних цінностей.

XS
SM
MD
LG