Спеціальні потреби

Актуально

Лівійське судно з допомогою для населення сектора Газа відновило рейс до Єгипту

Лівійське судно з допомогою для населення сектора Газа відновило рейс у напрямку єгипетського порту.

Судно «Амальтеа» під прапором Молдови відновило рейс у середу вранці після того, як проблеми з двигуном спричинили те, що воно зупинилося у вівторок вночі в міжнародних водах. Капітан судна заявив, що воно прямує до єгипетського порту Ель-Аріш, а не до первісного місця призначення – Гази.

Ізраїльські військові кораблі ідуть услід за судном, щоб упевнитись, що воно не спробує прорвати морської блокади палестинського анклаву.

Виконавчий директор базованої у Триполі благодійної фундації Юссеф Савані заявив, що капітан судна отримав від ізраїльтян ультиматум, щоб до півночі він змінив курс у напрямку порту Ель-Аріш, якщо хоче уникнути застосування сили і захоплення судна.

Всі новини дня

“Не маючи успіхів в бою, росіяни підірвали Каховську ГЕС”, – заступник генпрокурора України. Відео

Українська генпрокуратура розслідує підрив Каховської ГЕС як воєнний злочин – порушення правил ведення війни та екоцид. “Немає жодних сумнів, що Каховську ГЕС підірвали російські війська”, – говорить перший заступник генпрокурора України в інтервʼю з Олексієм Коваленком.

В комітеті Сенату США підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. Відео

Законодавці в комітеті Сенату із міжнародних відносин підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. За цими слуханнями стежила Катерина Лісунова.

До Хмельницького прибув перший потяг із Херсона: херсонці розповідають про пережите. Відео

На Хмельниччину прибув евакуаційний потяг з Херсону. У кілька валіз переселенці вмістили все життя. Не забули забрати і домашніх улюбленців.

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Відео

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Законодавці від обох партій виступили зі словами підтримки України та закликали притягнути до відповідальності винних у руйнуванні Каховської ГЕС.

Переговори Ріші Сунака та Джо Байдена у Вашингтоні – що казали про підтримку України. Відео

Британський прем’єр Ріші Сунак зустрівся із президентом США Джо Байденом у Вашингтоні. Лідери провели закриту зустріч у Білому домі і пізніше відповіли на питання преси.

Більше

XS
SM
MD
LG