Спеціальні потреби

Джордж Мітчелл зустрівся з прем’єр-міністром Нетаньягу


Джордж Мітчелл зустрівся з прем’єр-міністром Нетаньягу

У середу американський посланник з питань Близького Сходу Джордж Мітчелл мав зустріч з прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу. Згідно з повідомленнями, вони обмірковували американську пропозицію про те, щоб Ізраїль продовжив частковий мораторій на розбудову поселень на Західному Березі за запевнення безпеки та інші гарантії.

Посилаючись на джерела близькі до палестинсько-ізраїльських мирних переговорів, американські та ізраїльські засоби масової інформації повідомляють, що високопоставлені американські офіційні особи вже ознайомили з цією пропозицією ізраїльських лідерів, включно з прем’єр-міністром Беньяміном Нетаньягу і міністром оборони Егудом Бараком.

У заяві, оприлюдненій після розмов, сказано, що Нетаньягу заявив, що він відданий справі досягнення мирної угоди з палестинцями. Проте не запропоновано подробиць, як і домовленостей, щоб запобігти погрозі палестинського президента Махмуда Аббаса, що він залишить переговори.

Візит Мітчелла збігся в часі з відновленням будівництва єврейських поселень на Західному Березі.

Мітчелл також матиме окрему зустріч з президентом Аббасом та іншими арабськими лідерами в регіоні, щоб сприяти продовженню мирних переговорів.

XS
SM
MD
LG