Спеціальні потреби

Аббас: Оприлюднені «Аль-Джазірою» таємні документи не відповідають дійсності


Єврейське поселення на Західному Березі

Палестинський президент Махмуд Аббас заявив, що повідомлення телеканалу «Аль-Джазіра» про те, що на мирних переговорах 2008 і 2009 років палестинці були готові піти на поступки Ізраїлю не є достовірним.

Конфіденційні документи, які опинилися у розпорядженні «Аль-Джазіри» твердять, що палестинські представники на переговорах таємно запропонували піти на поступки, включно з угодою про передачу Ізраїлю значної частини окупованого Східного Єрусалиму.

Виступаючи в Каїрі, де він перебуває з візитом, Аббас сказав, що таку пропозицію висунули не палестинці, а ізраїльтяни.

У протоколі зустрічі у червні 2008 року між палестинськими, американськими та ізраїльськими представниками зазначається, що голова палестинської делегації Ахмед Куреї запропонував, щоб Ізраїль зберіг за собою всі, за винятком одного, поселення, які він побудував у Східному Єрусалимі після захоплення цієї частини міста у війні 1967 року.

На думку Аббаса, документи навмисно перероблено і відтак передано «Аль-Джазірі». Він заявив, що Палестинській автономії немає чого «приховувати» коли йдеться про мирні переговори і, що палестинці обговорюють деталі цих розмов з іншими арабськими країнами.

XS
SM
MD
LG