Спеціальні потреби

Актуально

Обама: США зроблять усе можливе задля миру на Близькому Сході

Єрусалим

Президент Обама заявив, що він «вдасться до всіх необхідних заходів» у намаганні встановити мир на Близькому Сході. Обама говорив про важкі переговори між Ізраїлем і палестинцями в середу у промові в Індонезійському університеті в Джакарті.

Він сказав, що залишаються величезні перешкоди, але що Сполучені Штати віддані справі мирного майбутнього, що передбачає в сусідстві Ізраїль і Палестинську державу.

Після прибуття до Індонезії Обама висловив незадоволення з приводу близькосхідного мирного процесу. Під час прес-конференції з президентом Індонезії Обама критикував Ізраїль і палестинців за те, що вони не зробили «додаткових зусиль», необхідних для збільшення довір’я.

Він, серед іншого, піддав критиці рішення Ізраїлю про будівництво 1300 нових квартир у спірному Східному Єрусалимі, кажучи, що така діяльність ніколи не є допоміжною в ході мирних переговорів.

Проте, в опублікованій офісом прем’єр-міністра Беньяміна Нетаньягу заяві сказано: «Єрусалим не є поселенням. Це столиця держави Ізраїль».

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG