Актуально
- Голос Америки
Палестинці та сирійці критикують новий ізраїльський закон про землю

Палестинські та сирійські офіційні особи піддають критиці новий закон, прийнятий парламентом Ізраїлю, який ускладнить звільнення окупованих територій Східного Єрусалиму і Голанських висот.
Закон, прийнятий у понеділок, вимагає двох третин голосів кнесету для схвалення звільнення тих територій, які вважаються надзвичайно важливими для мирних переговорів з палестинцями і сирійцями.
Без схвалення законодавців виведення з окупованих територій вимагатиме всенаціонального референдуму.
Голова палестинської делегації на мирні переговори Саїб Ерекат осудив закон як «глузування з міжнародного права».
У вівторок він сказав, що, згідно з міжнародним правом, «Ізраїль має прозорий і абсолютний обов’язок» звільнити території, які він окупує з часу Близькосхідної війни 1967 року. Він також додав, що закінчення окупації «палестинської землі не може залежати від будь-якого референдуму».
Міністр закордонних справ Сирії заявив у вівторок, що новий закон нічого не міняє у праві Сирії щодо Голанських висот.
Всі новини дня
Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео
За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.
Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео
Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео
В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.
У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео
У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.
$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео
Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.
Facebook Forum