Спеціальні потреби

Ізраїль затримав вантажне судно за підозрою в контрабанді зброї


Ізраїльські командос виявили зброю на борту вантажного судна

Ізраїльські військові повідомили про затримання вантажного корабля, який на їх думку, перевозив «тонни» зброї для палестинських бойовиків у секторі Гази.

Ізраїльські ВМС перехопили корабель «Вікторія», що ходить під прапором Ліберії, у вівторок у Середземному морі приблизно за 220 кілометрів від ізраїльського берега.

За офіційними повідомленнями, під час висадки ізраїльських командос на борт корабля, його команда не чинила спротиву.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив, що «зброя походить з Ірану». За його словами, перехоплення було санкціоновано у понеділок, після того як стало відомо, що корабель може транспортували зброю для потенційного використання проти Ізраїлю.

Вантажне судно відбуксирували до ізраїльського порту Ашдод для повного огляду. Речник Міноборони Ізраїлю вже заявив, що попередній огляд виявив на судні щонайменше три сховки зі зброєю.

Представники влади Ізраїлю заявляють, що корабель вийшов із порту в Сирії, зробив зупинку в Туреччині і прямував до Єгипту, коли його перехопили. Водночас, ізраїльтяни вважають, що Туреччина не причетна до транспортування зброї.

За повідомленням газети «Jerusalem Post» влада вважає, що зброю мали вивантажити з корабля в Єгипті та потім суходолом доправити до Гази.

У разі підтвердження інформації, затримання стане вже не першим перехопленням ізраїльтянами зброї в морі.

2002-го ізраїльські командос перехопили вантажний корабель, який перевозив до 50 тонн зброї з Ірану до Палестини.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG