Спеціальні потреби

Росія стурбована повідомленням про ізраїльський авіаудар по території Сирії


У четвер Міністерство закордонних справ Росії виступило з офіційною заявою, в якій висловило глибоке занепокоєння у зв'язку з інформацією про здійснений ізраїльськими літаками удар по території Сирії.

«Якщо ця інформація підтвердиться, то ми маємо справу з неспровокованими ударами по цілях на території суверенної держави, що є грубим порушенням Статуту ООН», - йдеться в заяві російського зовнішньополітичного відомства.

Про інцидент, який стався у середу, надходять суперечливі повідомлення. Влада Сирії твердить, що ізраїльська авіація обстріляла військовий дослідницький центр поблизу Дамаска внаслідок чого загинуло двоє людей.

Ізрїальські та західні ЗМІ повідомили, що авіаудар здійснено по території біля сирійсько-ліванського кордону, де колона вантажівок перевозила зброю бойовикам Гезболли. Це - антиізраїльське угруповання шиїтів базоване у Лівані.

У виданій у четвер заяві, угруповання засудило ізраїльський напад і висловило солідарність зі Сирією.

Поки що неясно, що дійсно сталося і чи вчинено один авіаудар чи два окремі напади. Як правило, Ізраїль не повідомляє про свої запобіжні військові дії і відмовився коментувати інформацію, яка надійшла у середу.


XS
SM
MD
LG