Спеціальні потреби

Берлусконі вперше за 8 років з’явився у суді


Прем’єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі

Прем’єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі був присутнім сьогодні на попередньому слуханні у справі звинувачень у фінансових махінаціях і порушенні довіри, пов’язаних з його компанією Mediatrade.

Засідання проходило у закритому режиму у міланському суді. Слухання присвячені можливим підставам для залучення Берлусконі до судового процесу як підозрюваного у справі, що стосується компанії Mediatrade, власником якої він є.

Берлусконі, який відкидає обвинувачення, сказав кореспондентам, що все пройшло добре і, що він відвідає чергові слухання. Це вперше, що Берлусконі взяв участь у судовому слуханні з часу процесу, який відбувся над ним у 2003 році, за звинуваченням у хабарництві.

Справа Mediatrade це тільки один із низки судових процесів над 74-річним мільярдером-главою італійського уряду.

Цього року, Конституційний суд Італії відмінив закон, згідно з яким Берлусконі користувався імунітетом від судового переслідування на період перебування на посаді прем’єр-міністра.

В телефонному інтерв’ю одному з його телеканалів, Берлусконі назвав обинувачення безглуздими і безпідставними, і звинуватив своїх суперників у використанні судової системи як ідеологічного знаряддя.

XS
SM
MD
LG