Спеціальні потреби

Актуально

Заклик до загального страйку народ Кот д’Івуару здебільшого зігнорував

Абіджан

Більшість робітників у головному у Кот д’Івуарі місті Абіджан зігнорували заклик до загального страйку, який мав на меті паралізувати країну і змусити діючого президента Лорана Ґбаґбо піти у відставку.

Лідер опозиції Алассан Уаттара закликав до акцій громадянської непокори, аби посилити тиск на Ґбаґбо визнати свою поразку на виборах і відійти від влади.

Одначе, магазини та крамниці в Абіджані були відкриті і на вуличних базарах панувала ярмаркова атмосфера, як звичайно. Деякі робітники заявили, що не можуть дозволити собі звільнитися з праці для участі у страйку.

Як Ґбаґбо, так і Уаттара, заявляють про свою перемогу на минуломісячних президентських виборах. Міжнародна спільнота визнає Уаттару переможцем. Західноафриканська співдружність ECOWAS погрожує застосуванням сили, аби змусити Ґбаґбо піти у відставку.

В інтерв’ю у неділю французькій газеті «Фігаро» Ґбаґбо сказав, що будь-яка спроба застосувати силу, щоб усунути його від влади, може викликати війну у Західній Африці.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG