Спеціальні потреби

Республіканець Бобі Джиндал переобраний на другий термін на посаді губернатора штату Луїзіана


Республіканець Бобі Джиндал переобраний на другий термін на посаді губернатора штату Луїзіана

Губернатор штату Луїзіана, республіканець Бобі Джиндал був пееробраний на другий термін на цій посаді. Попри величезну конкуренцію, адже у перегонах брало участь 10 кандидатів, за Джиндала свої голоси віддали більше 68 відсотків виброців.

“Протягом наступних 4 років ми повинні встигнути багато чого зробити. Зокрема прискорити зростання економіки, більш агресивно реформувати систему освіти, переписати статті бюджетних витрат, щоби не витрачати гроші марно, а спрямувати їх на роботу задля наших громадян”, - закликає Бобі Джиндал.

І для виборців це не порожні слова. Адже ще балотуючись на перший темін, він обіцяв змінити репутацію штату, який називали розсадником корупції. І після обрання, вже через кілька місяців почав змінювати законодавство. Попурність 40-річний губернатор також отримав за те, що швидко і якісно боровся з наслідками ураганів Іда і Лі у 2009-му та 2011-му роках. А також за те, як він зумів впоратися з екологічною катастрофою, коли у 2010 році, внаслідок аварії на нафтовидобувнцій станції компанії «Брітіш Петролеум», у Мексиканську затоку зі свердловини почала виливатися нафта.

XS
SM
MD
LG