Спеціальні потреби

«Не можна перемогти народ, який відмовляється стати на коліна» - конгресмен Марсі Каптур


Марсі Каптур в Україні, 2014р.

«Невмираюче прагнення українців до свободи ставить у безвихідь та дратує тиранів знову і знову», - Марсі Каптур про Меморіал жертв Голодомору у Вашингтоні.

Пам’ятник Голодомору у Вашингтоні нагадуватиме американцям про небезпеку репресивних режимів. Про це сказала Марсі Каптур, конгресмен-демократ від штату Огайо у коментарі «Голосу Америки».

«Ми повинні зробити все, щоб пам’ять про Голодомор, про український голод-геноцид, жила вічно. Цей пам’ятник попереджає майбутні покоління, щоб вони не дозволили репресивним режимам панувати над будь-якою нацією. Значення цього Меморіалу не можна недооцінювати. Він нагадує нам про нашу історію, допомагає навчати та інформувати прийдешні покоління, а також служить щоденним нагадуванням про мерзенні діяння тоталітарних режимів, які вкінці кінців були повалені», - зазначив Каптур, родина якої родом із Польщі та України.

Жінка-законодавець порівняла боротьбу українців за незалежність з історією американського народу.

Ви не можете перемогти народ, який відмовляється стати на коліна. Це є душа України
Марсі Каптур

«Віковічна жага українців бути вільними повністю розцвіла у наші часи. Народ України завжди демонстрував гарячу любов до свободи. Ця їхня пристрасть до незалежності та самовизначення нагадує мені боротьбу Америки за незалежність 250 років тому. Це пристрасть, яка розпалюється з найбільшою силою, як ми вже неодноразово бачили в останні роки під час Помаранчевій революції і знову на Євромайдані», - сказала вона.

«Ви не можете перемогти народ, який відмовляється стати на коліна. Це є душа України. Це невмираюче прагнення людей до свободи ставить у безвихідь та дратує тиранів знову і знову».

Конгресмен Марсі Каптур є співголовою групи підтримки України у Палаті представників Конгресу США.

Дивіться також: Марсі Каптур розповіла Мирославі Гонгадзе, чому адвокатує за Україну

Прайм-Тайм: Марсі Каптур, співголова групи підтримки України у Конгресі
please wait

No media source currently available

0:00 0:24:05 0:00

  • 16x9 Image

    Ярина Матвійчук

    Приєдналася до команди «Голосу Америки» у 2014 році. Перед тим працювала в американському журналі National Geographic та на «Радіо Свобода» ведучою та редактором програми «Ранкова Свобода». У Києві волонтерила на «Радіо Марія» та в кіностудії Cinema House Group, у Гавані доглядала за хворими українськими дітьми в рамках проекту «Україна – Куба». Своїм найбільшим хобі вважає 3-річну доньку Марійку та подорожі з родиною. Розповідає, що любить книжки і поважає добре почуття гумору. Рецептом свого життя називає «Похвалу глупоті» Е. Роттердамського. Мріє покататися на всіх видах транспорту та спробувати їжу різних народів світу.

XS
SM
MD
LG