Спеціальні потреби

Маккейн у Сенаті США висловив занепокоєння станом Володимира Кара-Мурзи


Американський сенатор Джон Маккейн привернув увагу до долі росіянина Володимира Кара-Мурзи, який перебуває у лікарні в стані коми через вже друге загадкове отруєння в Росії.

Дружина 35-річного Володимира Кара-Мурзи каже, що діагноз лікарів - “гостре отруєння невстановленою речовиною”.

Володимир Кара-Мурза знав, що він може стати наступною мішенню...
Сенатор Джон Маккейн

Кара-Мурза працює в громадській організації російського опального олігарха Михайла Ходорковського “Відкрита Росія”. Його дружина й діти мешкають у США.

Він презентував російським глядачам документальний фільм про свого друга Бориса Нємцова - опозиційного лідера і колишнього заступника прем’єр-міністра, якого застрелили поблизу Кремля у 2015 р.

Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн у виступі в Сенаті США сказав, що молиться за одужання Володимира Кара-Мурзи.

Критикуючи нещодавні висловлювання Дональда Трампа, в яких президент порівнював путінську Росію і США, сенатор Маккейн заявив, що Кара-Мурза знав, що “путін - убивця” й усвідомлював небезпеку для свого життя.

“Моральної рівності між тим м’ясником, головорізом, полковником КГБ та Спорученими Штатами Америки немає”, - заявив Джон Маккейн.

Володимир Кара-Мурза збирався повертатися у четвер до США на день народження восьмирічної доньки. Його дружина Євгенія розповіла, що він прокинувся у той день о 5-й ранку з пришвидшеним серцебиттям і з труднощами дихання.

Згідно з повідомленнями, він залишається у стабільно-критичному стані у штучній комі. Він перебуває у тій же лікарні, де його врятували від небезпечного отруєння 2015 року, яке спричинило тоді відмову функцій нирок.

Дружина Кара-Мурзи сказала московському кореспонденту британської газети Guardian, що симптоми у її чоловіка такі ж як і минулого разу, і назвала отруєння черговим “замахом на його життя”.

Володимир Кара-Мурза з Борисом Нємцовим 2014р.
Володимир Кара-Мурза з Борисом Нємцовим 2014р.

Тим часом російський суд у місті Кіров у середу назвав російського опозиційного лідера Олексія Навального винним у привласненні коштів.

Судовий вирок позбавить Навального права балотуватися на президентських виборах у Росії наступного року і послабить шанси опонентів Путіна.

Також дивіться: "Росія має припинити підтримувати створений нею конфлікт в Східній Україні" - колишній посол США в ОБСЄ Даніель Баєр

Показати коментарі (3)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG