Спеціальні потреби

Сенатор США: втручання Росії в американські вибори – очевидне, а розслідування - далеке від завершення


Сенатор Бенджамін Кардин

Втручання Росії у хід президентських виборів у Сполучених Штатах у 2016 році...очевидне, а розслідування...наразі далеке від завершення.

Про це в екслюзивному інтервю «Голосу Америки» заявив сенатор-демократ Бен Кардин. Законодавець також зазначив, що Конгрес виділяє значні ресурси, аби запобігти повторенню цього сценарію на наступних виборах у Сполучених Штатах.

«Щодня надходить нова інформація. Очевидно, що Росія намагалася втрутитися у наші вибори. Вони вдавалися до кібератак, надавали перевагу одному з кандидатів, президентові Трампу. З’являється все більше свідчень тому, що вони використовували людей в нашій країні, які могли про це і не знати. Вони активно купували рекламу в Інтернеті. Все це зараз піднімається на поверхню. Ми не знаємо про хід розслідування, яке очолює спецпрокурор Мюлерр. Воно рухатиметься своїм темпом. Але тут у Конгресі ми далекі від завершення нашого розслідування», - сказав сенатор.

За словами Кардина, принципова мета Конгресу – захистити національну безпеку країни, переконатися, що росіяни не можуть втручатися в американські демократичні інститути.

«Ми виділили гроші, працюючи спільно з нашими європейськими союзниками, для захисту від подібних атак. Ми також надаємо ресурси, аби протистояти пропаганді, за допомогою якою намагаються вплинути на громадську думку. Ми визнаємо, що Росія - надзвичайно активна. Вони не зупиняються, і ми маємо захистити наші національні інтереси», – підкреслив сенатор-демократ Бенджамін Кардин в інтерв’ю «Голосу Америки».

Дивіться також: Американська торговельна палата в Україні профінансувала діагностичне обладнання для дитячої лікарні "ОХМАТДИТ"

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG