Спеціальні потреби

Чому збройні сили США лишатимуться неперевершеними - щойно пояснив голова Пентагону


Міністр оборони США Ештон Картер

США протягом десятиріч зберігатимуть неперевершену військову міць. Про це міністр оборони США Ештон Картер заявив у понеділок 20 червня, виступаючи на щорічній конференції американської аналітичної установи Центр нової американської безпеки (CNAS).

«Переконаний, що США зберігатимуть нашу неперевершену військову міць десятиріччями», - наводить слова голови Пентагону, безпековий кореспондент «Голосу Америки» Джефф Селдін.

«Ефективне використання людьских ресурсів та повністю професійна армія є ключовими компонентами переваги американських збройних сил», - розповів Картер.

Критичною перевагою США є їх союзники - також наголосив міністр оборони США.

«Неперевершена військова сила США та мережа союзників є першоосновою світової безпеки», - наводить головні тези виступу Картера Twitter Міністерства оборони США.

«США мають численних друзів по всьому світу, а у наших супротивників - мало, або і взагалі немає друзів. Це не випадковість», - також сказав Ештон Картер.

У ході виступу міністр оборони США також звернув увагу на те, що США «змінюють тренд недостатніх інвестицій у сили ядерного стримування».

Дивіться також: По безвізовому режиму Україна може вплинути на ЄС хіба що морально - Климпуш-Цинцадзе

По безвізовому режиму Україна може вплинути на ЄС хіба що морально - Климпуш-Цинцадзе. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:28 0:00

XS
SM
MD
LG