Спеціальні потреби

Кенійські військові готуються ліквідувати терористів


За повідомленням Червоного Хреста Кенії, кількість жертв у захопленому сомалійському терористами торговельному центрі збільшилась до 68.

У неділю рятувальники витягли ще 9 тіл із захопленого сомалійськими терористами торговельного центру у Найробі. Таким чином кількість жертв збільшилась до 68. Принаймні 175 людей отримали поранення. Невідомою залишається кількість заручників, яких з суботи тримають бойовики терористичного угруповання аль-Шабаб. За словами очевидців, у суботу в день, коли в торговельному центрі особливо людно, озброєні гранатами та автоматами Калашникова терористи почали стрілянину по натовпу покупців.

Як розповів президент Кенії Угуру Кеньята, правоохоронцям вдалося вбити принаймні одного з нападників. Їх загальну кількість оцінюють у 10-15 чоловіків та жінок. Кеньята запевняє, що сили безпеки готові нейтралізувати бойовиків. За повідомленнями преси, до Найробі прибули ізраїльські спеціалісти аби допомогти кенійським правоохоронцям.

Кенійський президент розповів журналістам, що під час атаки загинув його племінник разом зі своєю нареченою.Поміж загиблих громадяни Великобританії, Франції, Канади, Китаю, Індії та Південної Кореї. Президент США Барак Обама особисто зателефонував своєму кенійському колезі і від імені американського народу висловив співчуття та відданість справі боротьби з тероризмом.

Як заявили терористи, атака це помста за військове втручання в Сомалі, де кенійське війська вже два роки ведуть боротьбу з бойовиками аль-Шабаба, бойовики якого не рідко переходять кордон з Кенією.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG