Спеціальні потреби

ЗМІ: Керрі і Лавров зустрінуться в суботу в Пекіні


Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров проведе переговори з держсекретарем США Джоном Керрі в Пекіні в суботу перед початком саміту АТЕС, повідомили в п’ятницю російські інформагентства.

Агентства, посилаючись на джерело в МЗС, не подають деталей зустрічі, проте домінуючою темою останніх зустрічей Керрі і Лаврова була криза в Україні.

Розбіжність позицій щодо України призвела до найсерйознішого протистояння між Москвою і Заходом з часу закінчення «холодної війни». При цьому на переговорах у Парижі 14 жовтня Лаврову і Керрі не вдалося досягти прогресу в справі врегулювання цих розбіжностей.

Угода про припинення вогню, укладена між урядом України та проросійськими сепаратистами на сході країни, не дотримується. Оголошене перемир’я неодноразово порушувалося, а число загиблих на сході країни із середини квітня перевищило 4 тисячі осіб.

Наступного тижня президенти США і Росії Барак Обама і Володимир Путін візьмуть участь в саміті АТЕС у Пекіні, а потім – в саміті «Великої двадцятки» в австралійському Брісбені.

Вашингтон заявив, що офіційні двосторонні переговори між президентами двох країн не плануються, але Обама і Путін можуть провести неформальну бесіду в кулуарах.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG