Спеціальні потреби

Актуально

Конгрес ускладнить процедуру послаблення санкцій, введених проти Росії через Україну та кібервтручання до виборів

Конгресмен Чарлі Дент

«Україна є ключовим союзником США і важливо, щоб Сполучені Штати продовжували підтримувати народ України в цей визначальний момент їх історії. Ось чому я гордий бути спів-спонсором законопроекту з російських санкцій, який притягне Росію до відповідальності за злочини, вчинені проти народу України та суверенітету країни», - відзначив конгресмен Чарлі Дент під час вручення йому нагороди українсько-американських ветеранів.

Щоб послабити санкції, президенту США потрібно буде довести, що уряд Росії "перестав вчиняти, або підтримувати дії, спрямовані на послаблення миру, безпеки, стабільності, суверенітету, чи територіальної цілісності України та припинив кібернапади проти США"
законопроект Конгресу

Законопроект, внесений на розгляд Конгресу в лютому цього року, надасть законодавчої сили указам президента Обами про введення санкцій проти Росії і передбачає, що будь-яке послаблення або усунення санкцій проти Росії, вимагатиме схвалення Конгресом. В разі ухвалення законопроекту, для послаблення санкцій адміністрації президента США потрібно буде довести, що уряд Росії "перестав здійснювати або підтримувати дії, спрямовані на послаблення миру, безпеки, стабільності, суверенітету, чи територіальної цілісності України та припинив кібернапади проти уряду США та американських осіб чи організацій", - йдеться в документах законопроекту

В 2016 році уряд Росії, за особистою вказівкою Путіна, спрямував кібератаки на нашу країну з метою вплинути на наші вибори – ясно і просто
екс-міністр внутрішньої безпеки США Джей Джонсон

Розслідуючи можливе кібервтручання Росії до виборів США, Палата представників у середу заслухає свідчення колишнього міністра внутрішньої безпеки Джея Джонсона.

«Уряд Росії та президент Путін керували кібератаками на Сполучені Штати, прагнучи вплинути на американські вибори», - заявив Джонсон напередодні слухань в Конгресі. В своїх письмових свідченнях, оприлюднених напередодні, Джонсон вказує, що, попри намагання, Росії не вдалось вплинути на результати виборів.

«В 2016 році уряд Росії, за особистою вказівкою Путіна, спрямував кібератаки на нашу країну з метою вплинути на наші вибори – ясно і просто» - заявив Джонсон, який також попередив, що кібернапади можуть посилитись.

«Наскільки мені відомо, російський уряд не зміг провести кібервтручання, змінити бюлетені, їх підрахунок, або звітність за результатами голосування. Я не знаю наскільки успішний кібернапад на Національний комітет Демократичної партії таки зміг змінити громадську думку і таким чином вплинути на результати президентських виборів», – заявив Джей Джонсон.

Дивіться також: Порошенко зустрівся з Трампом. Мінфін США розширив санкції проти Росії

Час-Time: Порошенко зустрівся з Трампом. Мінфін США розширив санкції проти Росії
please wait

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG