Спеціальні потреби

Вбивство шпигуна у пакистанській в'язниці сколихнуло Індію. ФОТО

Сарабжіта Сінгха заарештували ще у 1990-му році. Його звинуватили у причетності до 4-ох терактів у провінції Панджаб, які забрали 14 життів, і засудили до страти.
Показати більше

Експерти прогнозують нове загострення відносин між Нью-Делі та Ісламабадом після вбивства у пакистанській в'язниці Сарабжіта Сінгха, який відбував покарання за шпіонаж на користь Індії. На момент смерті Сінгу було 49 років. Після побиття цеглою тиждень тому він перебував у комі. Лікарі повідомили, що шансів на відновлення у нього немає.
1

Експерти прогнозують нове загострення відносин між Нью-Делі та Ісламабадом після вбивства у пакистанській в'язниці Сарабжіта Сінгха, який відбував покарання за шпіонаж на користь Індії.

На момент смерті Сінгу було 49 років. Після побиття цеглою тиждень тому він перебував у комі. Лікарі повідомили, що шансів на відновлення у нього немає.

Чотири роки тому Первез Мушарафф відклав виконання смертного вироку на прохання голови уряду Індії Манмохана Сінгха. На фото : націоналістична партія "Шив Сена" на мітингу.Вони обурені вбивством Сінгха.
2

Чотири роки тому Первез Мушарафф відклав виконання смертного вироку на прохання голови уряду Індії Манмохана Сінгха.

На фото : націоналістична партія "Шив Сена" на мітингу.Вони обурені вбивством Сінгха.

Індійці спалюють опудало, яке уособлює Пакистан.
3

Індійці спалюють опудало, яке уособлює Пакистан.

Сестра загиблого спілкується з медіа.
4

Сестра загиблого спілкується з медіа.

Більше

XS
SM
MD
LG