Спеціальні потреби

Про повстання у США проти політичної корупції попередив екс-конгресмен


Коли громадяни вважають, що обрані представники не мають хороших людьских якостей, або опікуються лише власним інтересами, що корупція влади це правило, а не виключення - відбуваються повстання

Перебіг виборчої кампанії США переконує виборців, що політики служать виключно власним інтересам, а не інтересам суспільства. Про це у колонці, оприлюдненій виданням The Hill, написав колишній конгресмен США від Республіканської партії. Джордж Нетеркатт (George R. Nethercutt).

"Маємо більшу небезпеку на виборах 2016, ніж просто необхідність обирати у президенти безчесну Гілларі Клінтон, чи егоїстичного, недосвідченого та непередбачуваного Дональда Трампа, а до Сенату та Палати представників - когось із численних самозакоханих політиків", - пише екс-законодавець.

"Якщо виборці втратять довіру до американської політичної системи, уряд США як інститут, який за визначенням "обирається з народу, виявляє його волю і служить йому", буде знищено", - попереджає Нетеркатт.

Поразка Трампа на виборах не означатиме, що зникне і незадоволення значної частини американських виборців чинною політичною системою

Політик відзначив, що вважає обрання Трампа малойомовірним та назвав Гілларі Клінтон "меншим із двох зол".

Поразка Трампа на виборах не означатиме, що зникне і незадоволення значної частини американських виборців чинною політичною системою, - пише Нетеркатт.

"Розчарування виборців триватиме доки лідери не зрозуміють, що для того, щоб бути лідером та і для самоврядування країни, необхідно мати людьскі чесноти", - повчає колишній конгресмен США.

Нетеркатт також поклав частину відповідальності за розчарування американців політичною системою та популярність Дональда Трампа на чинного президента США, Барака Обаму.

Скандал: Клінтони брали гроші з тих, хто хотів зустрітись із Гілларі-держсекретарем? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:52 0:00

Президент Обама, який обіцяв новий рівень "прозрості" та сподівання на вирішення проблем міжрасових взаємин, розчарував багатьох коментарями, які лише розділили суспільство

"Президент Обама, який обіцяв новий рівень "прозрості" та сподівання на вирішення проблем міжрасових взаємин, розчарував багатьох коментарями, які лише розділили суспільство, у ході спроб президента реформувати уряд США. Хоча Обама критикує кандидата у президенти від Республіканської партії, він ймовірно відповідальний за його піднесення, адже американці звертаються до гасла Трампа повернути Америці велич через те, що їх віра у самоврядування похитнулась. Коли громадяни вважають, що обрані представники не мають хороших людьских якостей, або опікуються лише власними інтересами, що корупція влади це правило, а не виключення - відбуваються повстання", - попередив політик.

Дивіться також: Координатор санкцій проти Росії спрогнозував, якою буде Україна через 25 років

Координатор санкцій проти Росії спрогнозував, якою буде Україна через 25 років. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

XS
SM
MD
LG